Przemysłowe wózki paletowe z wagą
Zapraszamy Państwa do współpracy, oferujemy wysokiej jakości produkty, terminowe dostawy oraz konkurencyjne ceny.
Kontakt z nami: tel.: +48 12 263 73 27, tel.kom. +48 793 930 812, e-mail: biuro@e-promo.com.pl
Aktualnie znajdujesz się tutaj > Strona Główna / Wózki paletowe z wagą

Wózki paletowe z wbudowaną wagą, mobilne wagi do transportu i ważenia towarów.

Proponujemy Państwu niezwykle funkcjonalne mobilne wagi przemysłowe z funkcją pomiaru masy przewożonych towarów. Wózek paletowy z wagą łączy w sobie najważniejsze zalety dwóch urządzeń. Po pierwsze umożliwia transport, po drugie pozwala zważyć dowolny towar. Każdy wózek paletowy z wagą dostępny na naszej stronie internetowej posiada funkcję, ważenia, tarowania, zerowania czy też kontroli masy towaru zadanego, funkcja szczególnie przydatna podczas pakowania czy kompletowania produktów.

Wózki paletowe z wagą firmy KPZ od lat cieszą się Państwa zaufaniem i niesłabnącym zainteresowaniem, dzięki wyjątkowo solidnej, wytrzymałej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania każdego elementu wózka, które to przekładają się na wysoką niezawodność i bezawaryjność jego użytkowania. Przywiązujemy bardzo duże znaczenie do tego, aby oferowane przez nas wózki paletowe z wagą były solidne w swojej konstrukcji, ponieważ przekłada się to na precyzyjne i powtarzalne wyniki ważenia, jak również na długi czas użytkowania paleciaka niezależnie od intensywności jego eksploatacji. W zależności od miejsca pracy paleciaka, w naszej ofercie znajdują się urządzenia wykonanie ze stali malowanej proszkowo, czy też w całości wykonane ze stali nierdzewnej, przeznaczone do pracy w ekstremalnych warunkach np. dużej wilgotności lub konieczności ważenia produktów spożywczych czy chemicznych.

Wszystkie wózki paletowe z wagą posiadają czytelne wyświetlacze oraz duże przyciski obsługi, które umożliwiają bezproblemową pracę operatorowi w rękawiczkach, klawiatura miernika zabudowana jest bezpiecznie w konstrukcję wagi i zabezpieczona folią pyło i wodoodporną. Całości dopełniają wysokiej jakości komponenty takie jak duże gumowe koła sterujące oraz poliuretanowe rolki najazdowe. Wózki paletowe są dostępne w wielu standardowych nośnościach, w wersjach technologicznych do użytku wewnętrznego firmy czy też w wersji z legalizacją (opcja) do rozliczeń handlowych. Na Państwa życzenie możemy również dostosować zarówno nośność jak i konstrukcję wózka paletowego do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie niestandardowego zapotrzebowania zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Paleciak z wagą
typ: KPZ 71-9

tani wózek paletowy z wbudowaną wagą
tani legalizowany paleciak z wagą

Ekonomiczna wersja wózka paletowego z wagą dostępna jest w wersji z legalizacją lub w wersji technologicznej do użytku wewnętrznego firmy. Kompletny paleciak wyposażony w układ pomiarowy oparty na czterech wysokiej jakości tensometrach zapewniających dokładne wyniki ważenia, w komplecie z akumulatorem i ładowarką. Waga posiada czytelny wyświetlacz zabudowany w konstrukcji wagi. Paleciak jest prosty w użyciu dzięki przypisaniu każdej z funkcji do konkretnego, jednego klawisza obsługi.

Tani wózek paletowy z wagą

Dostępne nośności:
1500kg | 2200kg | 2500kg

Standardowe funkcje miernika: ważenie, zerowanie, tarowanie, wskazania minusowe, proste zliczanie sztuk za pomosą ilości referencyjnych, sumowanie ważeń, przełączanie brutto/netto, automatyczna funkcja testu samoczynnego oraz ustawienia dodatkowe przez menu: kontrola ciężaru zadanego HIGH/OK/LOW, funkcja HOLD.

Zasilanie: akumulator 6V, czas eksploatacji ok. 60 godzin, ładowarka w zestawie

Całkowita waga wózka: ok. 110kg

Opcje: nożny hamulec postojowy, szybkie podnoszenie aktywne do 300kg, wymienny akumulator, drukarka termiczna.

Wersja: technologiczna, legalizacja (opcja)

Gwarancja: 36 miesięcy

Wózek paletowy z wagą
typ: KPZ 71-8 Economy plus

wózek paletowy z wbudowaną wagą
legalizowany wózek paletowy z wagą

Prosty w użyciu wózek paletowy z wagą, wyposażony w cztery czujniki tensometryczne i akumulator, umożliwiający niezależne od sieci funkcjonowanie przez ok 40 godzin. Paleciak z wagą KPZ 71-8 jest wersją ekonomiczną, naszego wózka KPZ 71-7 i różni się od niego prostszą wersją panelu sterującego oraz krótszą konstrukcją zabudowy miernika. Jest idealnym ekonomicznie wyborem dla firm które potrzebują tylko podstawowych funkcji ważenia takich jak: zerowanie, tarowanie, przełączanie brutto/netto. Wózek posiada także trwałe, solidne przemysłowe wykonanie, przystosowane do intensywnej pracy. Do wagi można także dokupić drukarkę termiczną by móc drukować prosty kwit wagowy z danymi: tara/netto/brutto.

Ekonomiczna wersja przemysłowego wózka paletowego z wagą

Dostępne nośności:
600kg | 1500kg | 2200kg

Standardowe funkcje miernika: ważenie, zerowanie, tarowanie, wskazania minusowe, przełączanie brutto/netto, automatyczna funkcja testu samoczynnego.

Zasilanie: akumulator 6V, czas eksploatacji ok. 40 godzin, ładowarka w zestawie

Całkowita waga wózka: ok. 140kg

Opcje: miernik z prostym zliczaniem sztuk i ręcznym wprowadzaniem tary, port szeregowy RS 232, ręczny hamulec postojowy, szybkie podnoszenie aktywne do 300kg, wymienny akumulator, drukarka termiczna.

Wersja: technologiczna, legalizacja (opcja)

Gwarancja: 36 miesięcy

Przemysłowy wózek paletowy z wagą
typ: KPZ 71-7

przemysłowy wózek paletowy z wbudowaną wagą
legalizowany wózek paletowy z wagą

Wózek paletowy z wbudowanym układem pomiarowym do kontroli masy przewożonego towaru KPZ 71-7 jest naszym sztandarowym produktem, cieszącym się od lat Państwa niesłabnącym zainteresowaniem. Ten typ wagi można znaleźć w wielu zakładach przemysłowych , halach produkcyjnych, centrach logistycznych, galeriach handlowych i wielkopowierzchniowych sklepach na terenie całego kraju. Nasze paleciaki zyskały również bardzo dobrą opinię na rynkach zagranicznych: w Niemczech, Czechach czy Słowacji. Wytrzymała i odporna konstrukcja wózka oraz możliwość rozbudowy o różne panele sterujące sprawiają że ten wielofunkcyjny paleciak z wagą znajduje zastosowanie we wszystkich przestrzeniach przemysłowych i handlowych. Produkowany jest w szerokiej gamie nośności od 600kg do 3000kg i różnych wersjach wykonania: z legalizacją do rozliczeń handlowych lub w wersji technologicznej do realizacji pomiarów dla wewnętrznych potrzeb przedsiębiorstwa. Wysoka jakość podzespołów z jakich składa się wózek paletowy przekłada się na niezawodność w jego działaniu, a przemysłowa konstrukcja zaprojektowana specjalnie na potrzeby ważenia, zapewnia precyzyjne i powtarzalne wyniki pomiarów. Ze względu na intensywność użytkowania i potrzebę wykorzystania wózka w różnych branżach i rodzajach produkcji, zadbaliśmy także o hydraulikę wózka, która została sprawdzona w zastosowaniu przemysłowym. Stabilność i płynność jazdy gwarantują duże gumowe koła sterujące, oś zawieszenia kół i poliuretanowe rolki najazdowe. Natomiast wbudowane smarowniczki zapewniają długą żywotność wszystkich ruchomych części konstrukcji. Ponadto na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie dostosować wózek do Państwa specyficznych i nietypowych potrzeb.

Przemysłowy wózek paletowy z wagą - niezbędne wyposażenie każdego nowoczesnego zakładu

Wagi jednozakresowe:
600kg | 1500kg | 2200kg | 2500kg | 3000kg

Wagi dwuzakresowe:
600/1200kg | 1100/2200kg

Standardowe funkcje miernika: ważenie, zerowanie, tarowanie, wskazania minusowe, przełączanie brutto/netto, podświetlanie wyświetlacza, automatyczna funkcja testu samoczynnego, kontrola ciężaru zadanego HIGH/OK/LOW.

Zasilanie: akumulator 6V, czas eksploatacji ok. 56 godzin, ładowarka w zestawie

Całkowita waga wózka: ok. 142kg

Opcje: mierniki z różnymi funkcjami dodatkowymi, porty szeregowe RS 232, wyjście przekaźnikowe, program komputerowy, ręczny hamulec postojowy, szybkie podnoszenie aktywne do 300kg, wymienny akumulator, drukarka termiczna, nakładki na widły ze stali nierdzewnej, wykonanie ocynkowane, możliwość dostosowania szerokości wózka i długości wideł do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wersja: technologiczna, legalizacja (opcja)

Gwarancja: 36 miesięcy

Nierdzewny wózek paletowy z wagą
typ: KPZ 71-7N

nierdzewny wózek paletowy z wbudowaną wagą
legalizowany nierdzewny wózek paletowy z wagą

Wykonany ze stali szlachetnej DIN 1.4301 wózek paletowy z wagą KPZ 71-7N jest odporny na korozję w środowisku naturalnym. Ze względu na tę specyfikę jest wykorzystywany w branży spożywczej czy farmaceutycznej. Specjalnie zaprojektowana na potrzeby ważenia konstrukcja wózka posiada stopień ochrony IP 67 zapewniająca pełną ochronę przed wnikaniem pyłu i wody. Wózek doskonale sprawdzi się zatem na halach produkcyjnych wymagający dużej sterylności lub o podwyższonym standardzie czystości. By zapewnić maksymalną odporność wózka na warunki atmosferyczne, dodatkowo został wyposażony w nierdzewne czujniki tensometryczne oraz miernik szczelnie zabudowany w konstrukcji wagi, zabezpieczony folią pyło i wodoodporną. Sprawdzona w przemysłowym środowisku hydraulika oraz wbudowane smarowniczki zapewniające długą żywotność ruchomych elementów, zagwarantują długoletnie bezawaryjne funkcjonowanie wagi.

Nierdzewny wózek z wagą do zastosowania na wolnym powietrzu lub halach o zwiększonych wymogach dotyczących czystości - od przemysłu farmaceutycznego po spożywczy.

Wagi jednozakresowe:
600kg | 1500kg | 2000kg

Wagi dwuzakresowe:
500/1000kg | 1100/2000kg

Standardowe funkcje miernika: ważenie, zerowanie, tarowanie, przełączanie brutto/netto, automatyczna funkcja testu samoczynnego, kontrola ciężaru zadanego HIGH/OK/LOW, proste zliczanie sztuk na podstawie ilości referencyjnych.

Zasilanie: akumulator 6V, czas eksploatacji ok. 50 godzin, ładowarka w zestawie

Całkowita waga wózka: ok. 150kg

Opcje: miernik KPZ 51E-9-2, porty szeregowe RS 232, wyjście przekaźnikowe, program komputerowy, nożny hamulec postojowy, szybkie podnoszenie aktywne do 300kg, drukarka termiczna, obudowa ze stali nierdzewnej dla drukarki, możliwość dostosowania szerokości wózka i długości wideł do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wersja: technologiczna, legalizacja (opcja)

Gwarancja: 24 miesiące

termin legalizacji wagi

Legalizacja wag nieautomatyczych

Terminy ważne dla użytkownika:

Informujemy iż zgodnie z prawem obowiązek poddawania wagi legalizacji ponownej spoczywa na jej użytkowniku

  • Termin zgłoszenia przyrządu pomiarowego po raz pierwszy do legalizacji ponownej po dokonaniu oceny zgodności: 2 lata
  • Okres ważności legalizacji ponownej: 25 miesięcy

źródło: Rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie prawnej kontroli przyrządów pomiarowych (Dz.U. 2019 poz. 759).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach Głównego Urzędu Miar - www.gum.gov.pl

Program wagowy — SMART SCALE

Program do obsługi wag magazynowych firmy KPZ.

Profesjonalne oprogramowanie wagowe do obsługi ważeń, rejestracji danych wagowych oraz wydruku kwitu wagowego.
Dostępny w czterech wersjach w zależności od potrzeb:

wózek paletowy z wagą
Program do obsługi wagi

Obsługa wagi
Rejestr ważeń
Wydruk kwitu wagowego

Program do obsługi wagi

Generowanie raportów
Ważenie seryjne
Tworzenie użytkowników
i obsługa uprawień

Program do obsługi wagi

Praca w sieci
Budowa dowolnej bazy danych

Program do obsługi wagi

Obsługa kamer
Wykonywanie zdjęć
podczas zapisu ważenia

Systemowe rozwiązania przeciwepidemiczne dla firm

Zapewnij bezpieczeństwo swoim pracownikom i Klientom

Oferujemy szeroką gamę produktów do dezynfekcji i zachowania czystości nawet w najbardziej wymagającym otoczeniu.

Firmy zainteresowane stałymi dostawami środków do dezynfekcji lub większymi ilościami odzieży jednorazowej zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, celem ustalenia warunków współpracy.

Profesjonalne środki do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji małych i dużych powierzchni · Ściereczki antybakteryjne Morana · Dezynfekcja i pielęgnacja rąk

Jednorazowa odzież ochronna

Do zastosowania wszędzie tam gdzie wymagane są wysokie standardy higieniczne.

Fartuchy i komplety ochronne · czepki higieniczne · rękawiczki nitrylowe · maski higieniczne i FFP2

  • strona główna
  • mapa strony
  • wyślij e-mail
Do góry