Zapraszamy Państwa do współpracy, oferujemy wysokiej jakości produkty, terminowe dostawy oraz konkurencyjne ceny.
Kontakt z nami: tel./fax: +48 12 263 73 27, tel.kom. 793 930 812, e-mail: biuro@e-promo.com.pl
Aktualnie znajdujesz się tutaj > Strona Główna / Wagi paletowe
Elektroniczne, przemysłowe wagi paletowe i wagi płozowe

Prezentowane poniżej urządzenia wagowe produkujemy w szerokiej gamie standardowych wymiarów i nośności, tak by mogli Państwo dokonać najbardziej ekonomicznego i dopasowanego do potrzeb wyboru. Opcjonalnie (na zamówienie) możemy również wykonać niestandardowe konstrukcje np. z szerszymi lub dłuższymi płozami. Wagi dostępne są zarówno w wersji z legalizacją (opcja) oraz w wersji technologicznej. Firma KPZ posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wag przemysłowych. Wszystkie pomosty wag przemysłowych produkowane są w Polsce, charakteryzują się solidnym wykonaniem, sprawdzoną konstrukcją oraz wysoką bezawaryjnością w działaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Elektroniczna, przemysłowa waga paletowa
typ: KPZ 1

Niezawodna elektroniczna waga paletowa do eksploatacji w ciągłym ruchu. Stalowa, spawana, przemysłowa konstrukcja, malowana proszkowo na kolor czarny, wyposażona jest w cztery czujniki tensometryczne oraz miernik wagowy z 5 m kablem pomiarowym. Waga paletowa wyposażona jest w uchwyt oraz rolki, umożliwiające w łatwy sposób na przetransportowanie wagi w dowolne miejsce. Przeznaczona do pracy w magazynach, na halach produkcyjnych oraz zadaszonych pomieszczeniach.

Standardowy wymiar: 840 x 1260 mm

Wagi jednozakresowe:
300kg | 1500kg | 2000kg | 3000kg | 6000kg

Wagi dwuzakresowe:
600/1200kg | 1000/2000kg | 1500/3000kg | 3000/6000kg

Standardowe funkcje miernika: ważenie, zerowanie, tarowanie, przełączanie brutto/netto, kontrola ciężaru zadanego HIGH/OK/LOW, automatyczna funkcja testu samoczynnego.

Opcje: zasilanie akumulatorowe, drukarki do wydruku kwitu wagowego, program komputerowy do obsługi wagi Smart Scale, porty szeregowe RS 232, wyjście przekaźnikowe, stojaki i uchwyty do miernika wagowego

Wersja: technologiczna, legalizacja (opcja)

Gwarancja: 24 miesiące

Elektroniczna, przemysłowa waga płozowa
typ: KPZ 1B

Przedstawiony na zdjęciu stojak do miernika wagowego, jest wyposażeniem dodatkowym - jako opcja za dopłatą

Dwie niezależne płozy umożliwiają ważenie towarów na różnorodnych, niestandardowych paletach przemysłowych. Płozy wagi można rozstawić na max szerokość 4m. Stalowa, spawana, przemysłowa konstrukcja, malowana jest proszkowo na kolor czarny. Waga wyposażona jest w cztery czujniki tensometryczne, miernik wagowy z 5 m kablem pomiarowym osłoniętym po stronie wagi na wypadek uszkodzeń. Obie płozy wagi wyposażone są w uchwyt oraz rolki, dzięki którym wagę można przenieść w dowolne miejsce. Waga przeznaczona do pracy w magazynach, na halach produkcyjnych oraz zadaszonych pomieszczeniach.

Standardowe długości płozy:
800 mm | 1000 mm | 1200 mm | 1500 mm | 2000 mm

Wagi jednozakresowe: 1500kg | 3000kg

Wagi dwuzakresowe: 1500/3000kg

Standardowe funkcje miernika: ważenie, zerowanie, tarowanie, przełączanie brutto/netto, kontrola ciężaru zadanego HIGH/OK/LOW, automatyczna funkcja testu samoczynnego.

Opcje: zasilanie akumulatorowe, drukarki do wydruku kwitu wagowego, program komputerowy do obsługi wagi Smart Scale, porty szeregowe RS 232, wyjście przekaźnikowe, stojaki i uchwyty do miernika wagowego

Wersja: technologiczna, legalizacja (opcja)

Gwarancja: 24 miesiące

Elektroniczna, przemysłowa nierdzewna waga paletowa
typ: KPZ 1N

Waga o zwiększonej odporności na wilgoć i zapylenie. Konstrukcja w całości wykonana ze stali szlachetnej DIN 1.403, wyposażona w miernik wagowy w obudowie ze stali nierdzewnej z 5 m kablem pomiarowym, osłoniętym po stronie wagi na wypadek uszkodzeń oraz czterema nierdzewnymi tensometrami o stopniu ochrony IP 68. By zapewnić mobilność i wygodę przeniesienia wagi w dowolne miejsce, konstrukcja została wyposażona w rolki i uchwyt. Waga przeznaczona do pracy w nieogrzewanych magazynach, halach produkcyjnych o dużej wilgotności, zakładach spożywczych i mięsnych gdzie wymagana jest łatwość w utrzymaniu wagi w czystości jak również w branży chemicznej podczas ważenia agresywnych substancji.

Standardowe długości płozy: 840 x 1260 mm

Wagi jednozakresowe:
300kg | 600kg | 1500kg | 2000kg | 3000kg

Wagi dwuzakresowe:
1500/2000kg | 1500/3000kg

Standardowe funkcje miernika: ważenie, zerowanie, tarowanie, przełączanie brutto/netto, kontrola ciężaru zadanego HIGH/OK/LOW, zliczanie ilości sztuk poprzez ilości referencyjne, automatyczna funkcja testu samoczynnego.

Opcje: zasilanie akumulatorowe, drukarki do wydruku kwitu wagowego, program komputerowy do obsługi wagi Smart Scale, porty szeregowe RS 232, wyjście przekaźnikowe, stojaki do miernika wagowego

Wersja: technologiczna, legalizacja (opcja)

Gwarancja: 24 miesiące

Legalizacja wag nieautomatyczych

Terminy ważne dla użytkownika:

Informujemy iż zgodnie z prawem obowiązek poddawania wagi legalizacji ponownej spoczywa na jej użytkowniku

  • Termin zgłoszenia przyrządu pomiarowego po raz pierwszy do legalizacji ponownej po dokonaniu oceny zgodności:
  • 3 lata (liczy się od dnia pierwszego stycznia roku następującego po roku, w którym legalizacja została dokonana)
  • Okres ważności legalizacji ponownej:
  • 25 miesięcy (liczy się od pierwszego dnia tego miesiąca, w którym legalizacja została dokonana)

źródło: Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 7 stycznia 2008 r. w sprawie prawnej kontroli przyrządów pomiarowych (Dz. U. Nr 5, poz. 29, z późn. zm.).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach Głównego Urzędu Miar - www.gum.gov.pl

Program wagowy — SMART SCALE

Program do obsługi wag magazynowych firmy KPZ.

Profesjonalne oprogramowanie wagowe do obsługi ważeń, rejestracji danych wagowych oraz wydruku kwitu wagowego.
Dostępny w czterech wersjach w zależności od potrzeb:

Obsługa wagi
Rejestr ważeń
Wydruk kwitu wagowego

Generowanie raportów
Ważenie seryjne
Tworzenie użytkowników
i obsługa uprawień

Praca w sieci
Budowa dowolnej bazy danych

Obsługa kamer
Wykonywanie zdjęć
podczas zapisu ważenia